AMATÖR EDEBİYATÇILAR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AMATÖR EDEBİYATÇILAR...

ŞİİR Mİ YAZIYORSUNUZ, SESİNİZİ DUYURAMIYOR MUSUNUZ?BUYRUN ARKADAŞLAR HEPİNİZİN YORUMLARINI BEKLİYORUM...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tanış&Kaynaş
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 7:17 pm tarafından PASA

» Aşk ve Sevgiye Dair
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:21 am tarafından INJuReD_WoLF

» aşk nedir??
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:20 am tarafından INJuReD_WoLF

» Çiçekle Suyun Aşkı
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:19 am tarafından INJuReD_WoLF

» Roman Gibisin...
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:18 am tarafından INJuReD_WoLF

» Aşk Doktorumuz Diyor ki...
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:38 pm tarafından INJuReD_WoLF

» Çift Olduğunuza Dair 30 Kanıt...
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:36 pm tarafından INJuReD_WoLF

» Aşk Haritası...
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:08 pm tarafından INJuReD_WoLF

» Kareler ama Çok Şey İfade Ediyorlar...-2
Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:07 pm tarafından INJuReD_WoLF

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile...

YazarMesaj
INJuReD_WoLF
Admin
Admin
INJuReD_WoLF

Erkek

Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... Empty
MesajKonu: Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile...   Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 5:42 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Bundan beş yıl önce iki kızım biri altı diğeri dört yaşında Memleketimiz Trabzon da caddeyi geçerken hızla gelen bir arabanın altında kalarak gözlerimizin önünde can verdiler.Benim ve eşimin hayatı tamamen karardı.Her ikimizde farklı bankalarda çalışıyorduk.Bu olaydan sonra buralarda kalamayacağımızı ve yaşadığımız acı olayı anlatarak tayinimizi istedik.Kısa bir süre sonra tayinimiz İstanbul’a çıktı. Hayat her ikimiz içinde yaşanamayacak kadar acı da olsa hayat devam ediyordu.

Bu acı olaydan bir sene sonra rüyamda kızlarımı gördüm.İnanılmaz güzellikte bir bahçede çiçeklerle bezenmiş salıncakta sallanıyorlardı.Yanlarına gitmek için yaptığım her çaba boşunaydı onlara ulaşmak için ilerlediğimde hızla anlamadığım bir güç tarafından geriye çekiliyordum .Birden bulunduğum yerde bir çocuk beşiği olduğunu gördüm içine baktığımda ise ölen iki yavrum bebek şeklinde içinde yatıyordu.Heyecan içinde uyandım.Bu rüya ne anlatmak istiyordu düşündüm ama bulamadım.Aradan geçen dört ay bana bu rüyanın cevabını verdi.Hamileydim ve ikiz bebek bekliyordum.

Doğum gerçekleştiğinde ailem şaşkınlık içindeydi zira doğan bebeklerimin ikisinde de diğer kızlarımdan işaret vardı.

On dakika sonra doğan ikizin başında tıpkı ablası gibi yarım ay şeklinde yara izi diğer bebeğimin kalçasında ise küçük kızımda var olan çilek lekesi vardı.

Kızlarım yine bana mı dönmüştü.? Böyle bir şey olabilirimiydi.?Bunları kızlarım büyüdükçe daha iyi anlıyordum.Şimdi beş yaşında olan ikizlerim diğer yavrularımın belirgin özelliklerini taşıyorlardı.Özellikle küçük kızımın geride bıraktığı ve çok sevdiği çamaşır makinesini gören kızım büyük bir heyecanla aa.. bu benim barbi bebeğimin makinesi diyince hemen kaldırdığım diğer oyuncakların kutusunu açtım. Ne garip ki her iki kızımda kendilerine ait olduklarını söyledikleri oyuncakları daha önceki gibi paylaştılar..Yani tıpkı altı yıl önce olduğu gibi herkes kendi oyuncağının dışında başka oyuncağa elini bile uzatmadı..

Çok karakteristik özelikleri bile aynı olan kızlarıma baktıkça aklımızın kabul bile edemeyeceği düşünceleri inkar etmenin imkansız olduğunu görüyorum..

Bu olayları ailemle çözmeye çalışmıyoruz.Ne diyebiliriz ki…Yüce Allahın takdiri……
Alıntıdır.
https://edebiyorum.yetkin-forum.com

Böyle Müthiş Bişey Olamaz...2 Kızını Kaybeden Aile...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-