AMATÖR EDEBİYATÇILAR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AMATÖR EDEBİYATÇILAR...

ŞİİR Mİ YAZIYORSUNUZ, SESİNİZİ DUYURAMIYOR MUSUNUZ?BUYRUN ARKADAŞLAR HEPİNİZİN YORUMLARINI BEKLİYORUM...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Tanış&Kaynaş
Mantık Sorusu... I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 7:17 pm tarafından PASA

» Aşk ve Sevgiye Dair
Mantık Sorusu... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:21 am tarafından INJuReD_WoLF

» aşk nedir??
Mantık Sorusu... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:20 am tarafından INJuReD_WoLF

» Çiçekle Suyun Aşkı
Mantık Sorusu... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:19 am tarafından INJuReD_WoLF

» Roman Gibisin...
Mantık Sorusu... I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:18 am tarafından INJuReD_WoLF

» Aşk Doktorumuz Diyor ki...
Mantık Sorusu... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:38 pm tarafından INJuReD_WoLF

» Çift Olduğunuza Dair 30 Kanıt...
Mantık Sorusu... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:36 pm tarafından INJuReD_WoLF

» Aşk Haritası...
Mantık Sorusu... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:08 pm tarafından INJuReD_WoLF

» Kareler ama Çok Şey İfade Ediyorlar...-2
Mantık Sorusu... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:07 pm tarafından INJuReD_WoLF

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Mantık Sorusu...

YazarMesaj
INJuReD_WoLF
Admin
Admin
INJuReD_WoLF

Erkek

Mantık Sorusu... Empty
MesajKonu: Mantık Sorusu...   Mantık Sorusu... I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:45 pm

Bir gün Büyükada ya gidiyordum.İskelede bir adam gördüm, yanında karısı ve üç çocuğu vardı.Hepsinin elinde bir sepet her sepette bir kedi ve her kedinin yanında sekiz yavru kedi vardı.Adaya kaç canlı gidiyordu?
https://edebiyorum.yetkin-forum.com

Mantık Sorusu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Einsteinden Bir Zeka Sorusu...